
![]() Futbol artifiċjali Grass Il-futbol qiegħed jarah u jintlagħab f'kull rokna tad-dinja. iżda x-xedd u d-dmugħ tal-għata vera tal-ħaxix huwa sfida kbira għall-plejers tal-futbol, partikolarment f’żoni esposti għal kundizzjonijiet diffiċli tat-temp. Għalhekk, ħaxix artifiċjali tal-futbol huwa milqugħ minn ħafna klabbs u plejers |
| Kulur | Aħdar skur & Aħdar ċar |
| Għoli tal-pil | 50mm |
| Strument tal-kejl | 5/8 pulzier |
| Rata ta 'stitch | 160 pont / m |
| Densità | 10080 turfs / sqm |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25mm |








M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h tat-test anti-UV, it-test RoHS, it-test tal-ilbies ta '50000 darba u t-test li jirreżisti l-fjamma.
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin tal-ħin?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għat-tisbiħ, ħaxix artifiċjali tal-futbol u sport ieħor, madum tal-ħaxix.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: futbol ħaxix artifiċjali, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, prezz, prezz















