JiangSen ta ’prova UV tajba għamel turf artifiċjali għat-tarzna tiegħek, il-kulur Evergreen tiegħu jista’ jdum ħafna sena u jista ’jiffranka lis-sidien ta’ eluf ta ’dollari, għadd ta’ sigħat ta ’xogħol tarzna, u jikkonserva ammonti kbar ta’ ilma. Sidien tad-dar bil-ħaxix sintetiku tagħna m'għandhomx għalfejn jaħsdu, jiffertilizzaw, jittrattaw ma 'gophers, jew jużaw kimiċi tossiċi biex iżommu l-perfezzjoni tal-lawn tagħhom.
| Kulur | Aħdar |
| Għoli tal-pil | 40mm |
| Strument tal-kejl | 3/8 |
| Rata ta 'stitch | 160 |
| Densità | 16800 |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25m |









M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h tat-test anti-UV, it-test RoHS, it-test tal-ilbies ta '50000 darba u t-test li jirreżisti l-fjamma
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu turf artifiċjali għat-tarzna, għall-isport u għall-madum tal-ħaxix tiegħek.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: turf artifiċjali għat-tarzna tiegħek, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, spiża













