Ħut artifiċjali tal-ħaxix ![]() Il-futbol huwa wieħed mill-iktar sport popolari, minbarra l-ħila tal-plejer, il-kwalità tal-lawn taffettwa wkoll il-prestazzjoni tal-plejer. Il-futbol tal-ħaxix artifiċjali Jiangsen ta 'kwalità għolja jista' jgħin ħafna b'ħjut artab u li jintlibes tajjeb. |
| Kulur | Aħdar |
| L-għoli tal-pil | 50mm |
| Strument tal-kejl | 5/8 pulzier |
| Rata ta 'stitch | 160 ponta / m |
| Densità | 10080 turfs / sqm |
| Pakkett | pakkett roll |
| Wisa 'tar-roll | 2m / 4m |
| Tul taċ-ċilindru | 25m |








Q: Int fabbrikant jew kumpanija kummerċjali?
A: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, aħna nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
Q: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għadda mit-test anti-UV 3000h, it-test RoHS, 50000 darba jilbsu test u test ritardanti tal-fjammi.
Q: Ordni ta 'kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
Q: X'inhu dwar il-ħin taċ-ċomb?
A: Il-kampjun jeħtieġ 30 jum, il-produzzjoni tal-massa teħtieġ 20 ġurnata.
Q: Kemm tista 'tipprovdi tip ta' ħaxix artifiċjali?
A: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għall-pajsaġġ, ħut artifiċjali tal-ħut artifiċjali u madum tal-ħaxix.
Q: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: artiġjanat tal-ħaxix tal-ħut, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, spiża















