Tagħna biċċiet ta ' ħaxix artifiċjali b ' għoli ta ' munzell twila mimlija bl-farka ramel u tal-gomma. Dawn mhux aktar tard minn futbol kampijiet jħallu bażi mhux biss jidhru bħall-ħaġa reali, imma dawn huma dejjem aktar daqq bħal ħaxix reali wisq. Tagħna firxa wiesgħa ta ' ħila jagħmel l-applikazzjoni tal-kampijiet jħallu bażi futbol proċess bla xkiel b ' riżultat ta ' kwalità superjuri. Tagħna l-prodotti jkunu ġew mibnija bl-użu tal-teknoloġija ħafna aktar tard.
| Munzell għoli | 50mm |
| Il-kulur | Aħdar |
| Ir-rata tal-ħjata | 160 ponti/m |
| Strument tal-kejl | 5/8 pulzieri |
| Id-densità | 10080 |
| Pakkett | Pakkett ta ' qlib |
| Roll wisgħa | 2m / 4m |
| Roll tul | 25m |









Q: inti manifattur jew kumpannija tal-kummerċ?
A: aħna huma manifattur speċjalizzati fil-ħaxix artifiċjali, aħna jipproduċi l-materja prima mill-sagristija u l-prodotti tagħna huma Popolari il-dinja kollha.
Q: kif madwar il-kwalità tiegħek prodotti?
A: tagħna prodotti għadda l-3000h anti-UV tat-test, RoHS test, drabi 50000 Ilbes test u test ritardant tan-nar.
Q: kwantità minima ordni?
A: 500 metru kwadru.
Q: x ' jiġri madwar il-ħin taċ-ċomb?
A: kampjun jeħtieġ 30days, produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
Q: f'kemm xorta ta ħaxix artifiċjali jista inti jipprovdu?
A: aħna jistgħu jipprovdu biċċiet ta ' ħaxix artifiċjali għall-landscaping, sportiv u it-tajl tal-ħaxix.
Q: dak li hu tiegħek port FOB?
A: Shangai port.
It-tags Popolari: biċċiet ta ' ħaxix artifiċjali, Ċina, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, l-ispiża













