Meta niġu għall-isport, il-wiċċ it-tajjeb jista ’jagħmel id-differenza kollha. Turf artifiċjali atletiku jista 'jipprevjeni waqgħat, iżid it-trazzjoni, jipprovdi kuxxin u, l-iktar importanti, iżid il-prestazzjoni fit-tipi kollha ta' temp. JiangSen Turf artifiċjali jġiblek dak kollu li għandek bżonn biex tibda taħdem u taħdem il-qorti, il-post jew il-faċilità tiegħek. Aħjar ta 'kollox, għandna soluzzjonijiet ta' ġewwa u ta 'barra għal varjetà ta' sport.
| Għoli tal-pil | 50mm |
| Kulur | Aħdar |
| Strument tal-kejl | 3/4 pulzier |
| Stitch | 200 / m |
| Densità | 10600 |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25m |



M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
T: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h test ta ’kontra l-UV, test RoHS, test ta’ 5000 darba jilbsu u test ritardant tal-fjamma.
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għat-tisbiħ, turf artifiċjali atletiku u madum tal-ħaxix.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: turf artifiċjali atletiku, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, prezz













