Jekk inti għajjien tal-kura tipika tal-lawn u l-irrigazzjoni, nistednuk biex tuża l-ħaxix artifiċjali għal-lawns tad-dar. It-tim tagħna jipprovdi l-aqwa turf sintetiku ta 'kwalità. Bl-esperjenza ta '14-il sena li tipproduċi ħaxix foloz, tista' tafda l-kwalità tagħna.
| L-għoli tal-pil | 30mm |
| Kulur | 4 |
| Strument tal-kejl | 3/8 |
| Rata ta 'stitch | 160 |
| Densità | 16800 |
| Pakkett | Pakkett Roll |
| Wisa 'tar-roll | 2m / 4m |
| Tul taċ-ċilindru | 25m |









Q: Int fabbrikant jew kumpanija kummerċjali?
A: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, aħna nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
Q: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għadda mit-test anti-UV 3000h, it-test RoHS, 50000 darba jilbsu test u test ritardanti tal-fjammi.
Q: Ordni ta 'kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
Q: X'inhu dwar il-ħin taċ-ċomb?
A: Il-kampjun jeħtieġ 30 jum, il-produzzjoni tal-massa teħtieġ 20 ġurnata.
Q: Kemm tista 'tipprovdi tip ta' ħaxix artifiċjali?
A: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għal lawns tad-dar, sportivi u madum tal-ħaxix.
Q: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: ħaxix artifiċjali għal lawns tad-dar, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, spiża













