| Ħaxix artifiċjali għajxien fil-beraħ Ħajja artifiċjali barra l-għajxien jista 'jkun l-investiment fit-tul tiegħek, terf falz m'għandux għalfejn jiġi l-ilma jew jinħasad bħall-lawn naturali, għandek bżonn biss li tnaddaf it -terf foloz bl-ilma. Barra minn hekk, bi prezz irħis, se jiffranka ħafna flus u ħin. Dekorazzjoni turf artifiċjali hija adattata għal kważi kull tip ta 'tqassim ta' ġewwa. Hija żieda unika għal kwalunkwe kamra fejn hija mixtieqa sensazzjoni ta 'barra. Kemm jekk hux użat bħala twapet, tapizzerija jew bħala aċċenti tal-ħajt, l-ambjent uniku li joħloq jagħti l-perċezzjoni li l-barra jinġieb ġewwa. Jista 'jiġi skambjat faċilment għal tipi oħra ta' twapet jew kisi jekk is-sid tad-dar irid joħloq effett staġjonali. Bil-lawn naturali, dejjem ikollok tiltaqa 'ma' għasafar, annimali gerriema, u pesti oħra li jidħlu fit-tarzna tiegħek li qed ifittxu sorsi ta 'ikel u għata. Iżda l-materjal sintetiku użat fil- ħaxix artifiċjali li jgħix fil-beraħ ma jaħdimx bl-istess mod bħall-fibri naturali. Dan jippermettilha sservi ta 'deterrent għal dawk il-kreaturi pesky.
|
Speċifikazzjoni tal-prodott
| Għoli tal-pilastru / m | 40 |
| Strument tal-kejl | 3/8 " |
| Rata tal-ponti / m | 180 |
| Densità | 18900turfs / sqm |
| Appoġġ | Drapp tal-PP + Net + lattiċe aħdar |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25m |
| Reżistenza għan-nar | Iva |
| Trattament bl-UV | Iva |
Vantaġġi tal-prodott u applikazzjoni
Huwa faċli biex jitnaddaf
Jidher u jħoss bħal ħaxix veru
lawn utiful kull jum tas-sena
Tfal uIdeal jekk int allerġiku għal polline tal-ħaxix
Mhux aktar fussing, tħaffir jew ħsad
A bea pets jistgħu jilagħbu mingħajr ma jagħmel mess tajn
Il-ġnien tiegħek huwa dejjem lest għal divertiment jew rilass
Mhux aktar borduri għal-Lawn tagħna
Pakkett u kunsinna
Ippakkjat f'rombli: wisa 'ta' 2m jew 4m, it-tul jista 'jiġi personalizzat.
Ħin tal-kunsinna: 15-20 ġurnata

M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h tat-test anti-UV, it-test RoHS, it-test tal-ilbies ta '50000 darba u t-test li jirreżisti l-fjamma.
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għajxien fil-beraħ, sport u madum tal-ħaxix.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: ħaxix artifiċjali għajxien fil-beraħ, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, spiża















