Kull sid tad-dar ħolm ta 'arrière sabiħ, JiangSen għandha ħaxixa falza biex toħloq tarzna brillanti bit-tisbiħ naturali. Kemm jekk l-ispazju tiegħek fihx għoljiet tat-tidwir, deżert ċatt jew karatteristiċi ta 'ilma intermittenti, it-tim professjonali tagħna jista' jgħinek tagħżel turf artifiċjali. Dan mhux biss iservi bħala għażla ta 'kisi attraenti, imma fil-fatt jenfasizza s-sbuħija naturali tat-tarzna tiegħek.
| Kulur | 4 tones |
| Għoli tal-pil | 40mm |
| Strument tal-kejl | 3/8 |
| Rata ta 'stitch | 180 pont / m |
| Densità | 18900 ponti / sqm |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25m |









M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h tat-test anti-UV, it-test RoHS, it-test tal-ilbies ta '50000 darba u t-test li jirreżisti l-fjamma.
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu roll foloz tal-ħaxix għat-tisbiħ, l-isport u l-madum tal-ħaxix.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: roll foloz ħaxix, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, prezz, prezz













