Dan matting ħaxix imitazzjoni multi b ' 20mm munzell għoli huwa adattat għall kullimkien inti tixtiequ. Perfetta għall-annimali domestiċi u Ilgħab żoni, tipprovdi wiċċ dejjiema, simili tal-ħajja u ħielsa mill-manutenzjoni fl-pressjonu.
Huwa l-għażla perfetta meta kwalità hija mitluba fl-applikazzjoni tal-pajsaġġ aktar formali jekk domestiku jew kummerċjali.
| Munzell għoli | 20mm |
| Il-kulur | 4 kuluri |
| ħjata | 200/m |
| strument tal-kejl | 3/8 |
| id-densità | 21000 |
| Backing | PP + xibka + Sbr lattiċe |
| Roll wisgħa | 2m jew 4m jew personalizzat |
| Roll tul | 25m jew personalizzat |


Multi-purpose
Suits kull applikazzjoni
Durabbli u li jiflaħ iebes
Immedjati u ħajja li jixbħu
L-ebda manutenzjoni

Q: inti manifattur jew kumpannija tal-kummerċ?
A: aħna huma manifattur speċjalizzati fil-ħaxix artifiċjali, aħna jipproduċi l-materja prima mill-sagristija u l-prodotti tagħna huma Popolari il-dinja kollha.
Q: kif madwar il-kwalità tiegħek prodotti?
A: tagħna prodotti għadda l-3000h anti-UV tat-test, RoHS test, drabi 5000 Ilbes test u test ritardant tan-nar.
Q: kwantità minima ordni?
A: 500 metru kwadru.
Q: x ' jiġri madwar il-ħin taċ-ċomb?
A: kampjun jeħtieġ 30days, produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
Q: f'kemm xorta ta ħaxix artifiċjali jista inti jipprovdu?
A: aħna jistgħu jipprovdu ħaxix artifiċjali għall-landscaping, sportiv u it-tajl tal-ħaxix.
Q: dak li hu tiegħek port FOB?
A: Shangai port.
It-tags Popolari: imitazzjoni tal-ħaxix matting, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, ingrossa jew, il-prezz, l-ispiża












