Il-valur jista 'jiżdied mad-dar tiegħek billi tittejjeb l-estetika tal-ġnien tiegħek b'ħaxix artifiċjali. Terf sintetiku modern għall-ġnien tant huwa avvanzat li artikolu wieħed jiddeskrivi wkoll xi lawns foloz bħala "virtwalment indistingwibbli mill-ħaxix meta wieħed iħares minn kull distanza". Aħna nipprovdu soluzzjoni ta 'art superjuri għal varjetà ta' applikazzjonijiet.
| L-għoli tal-pil | 25mm |
| Kulur | aħdar |
| stitch | 120 / m |
| Strument tal-kejl | 3/8 pulzier |
| Densità | 12600 |
| Pakkett | pakkett roll |
| Wisa 'tar-roll | 2m / 4m |
| Tul taċ-ċilindru | 25m |









Q: Int fabbrikant jew kumpanija kummerċjali?
A: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, aħna nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
Q: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għadda mit-test anti-UV 3000h, it-test RoHS, 5000 darba jilbsu t-test u t-test ritardanti tal-fjammi.
Q: Ordni ta 'kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
Q: X'inhu dwar il-ħin taċ-ċomb?
A: Il-kampjun jeħtieġ 30 jum, il-produzzjoni tal-massa teħtieġ 20 ġurnata.
Q: Kemm tista 'tipprovdi tip ta' ħaxix sintetiku?
A: Nistgħu nipprovdu ħaxix sintetiku għall-ġnien, l-isports u madum tal-ħaxix.
Q: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: ħaxix sintetiku għall-ġnien, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, prezz, spiża













