JiangSen joffri l-ħaxix sintetiku t-tajjeb li jqiegħed aħdar għall-plejer tal-golf. Hija taħdem perfettament kull darba, il-ħodor tat-tqegħid tagħna jintużaw minn professjonisti, dilettanti u għalliema tal-golf madwar id-dinja. Aħna nirrikonoxxu li l-iktar aspett importanti tal-logħba hu t-tqegħid. Huwa għalhekk li t-tqegħid tal-ħodor tagħna huma mfassla biex jipproduċu prattika orjentata lejn ir-riżultati u nsaħħu l-mekkaniżmi sottostanti ta 'tqegħid tajjeb.
| Għoli tal-pil | 10mm / 15mm |
| Kulur | aħdar |
| Rata ta 'stitch | 300 pont / m |
| Strument tal-kejl | 3/16 |
| Densità | 63000 turfs / sqm |
| Pakkett | Pakkett roll |
| Wisa 'tar-romblu | 2m / 4m |
| Tul tat-tidwir | 25m |







M: Inti manifattur jew kumpanija kummerċjali?
T: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
M: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
T: Il-prodotti tagħna għaddew mit-3000h test ta ’kontra l-UV, test RoHS, test ta’ 5000 darba jilbsu u test ritardant tal-fjamma
Q: ordni kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
M: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb?
T: Kampjun jeħtieġ 30 ġurnata, il-produzzjoni tal-massa għandha bżonn 20days.
M: Kemm tip ta 'ħaxix artifiċjali tista' tipprovdi?
T: Nistgħu nipprovdu ħaxix artifiċjali għat-tisbiħ, ħaxix sintetiku li jqiegħed madum aħdar u ħaxix.
M: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: Port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: ħaxix sintetiku li jqiegħed aħdar, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, prezz, prezz














