L-użu ta 'turf sintetiku jista' jiffranka ħafna flus billi jbaxxi l-ispejjeż tal-manutenzjoni u l-użu tal-ilma tiegħek. Turf sintetiku huwa estetikament pjaċevoli, durabbli u sigur. Huwa aħdar f'kull ħin, huwa manutenzjoni żgħira, u jiffranka l-ilma. It-turf jixxotta aħjar mill-ħaxix minħabba s-sistemi bażi li qed jintużaw. Ma rċevejtx dawk l-għadajjar tajn barra jew it-tajn u l-ħmieġ li qed jiġu rintraċċati fil-post tan-negozju tiegħek.
| Kulur | 4 tunnellati |
| L-għoli tal-pil | 40mm |
| Strument tal-kejl | 3/8 pulzier |
| Rata ta 'stitch | 180 ponta / m |
| Densità | 18900 |
| Pakkett | Pakkett Roll |
| Wisa 'tar-roll | 2m / 4m |
| Tul taċ-ċilindru | 25m |









Q: Int fabbrikant jew kumpanija kummerċjali?
A: Aħna manifattur speċjalizzat fil-ħaxix artifiċjali, aħna nipproduċu l-materja prima mill nfusna u l-prodotti tagħna huma popolari mad-dinja kollha.
Q: Kif dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
A: Il-prodotti tagħna għadda mit-test anti-UV 3000h, it-test RoHS, 50000 darba jilbsu test u test ritardanti tal-fjammi.
Q: Ordni ta 'kwantità minima?
A: 500 metru kwadru.
Q: X'inhu dwar il-ħin taċ-ċomb?
A: Il-kampjun jeħtieġ 30 jum, il-produzzjoni tal-massa teħtieġ 20 ġurnata.
Q: Kemm tista 'tipprovdi tip ta' ħaxix artifiċjali?
A: Nistgħu nipprovdu ħaxix tal-plastik aħdar għall-pajsaġġ, l-isports u madum tal-ħaxix.
Q: X'inhu l-port FOB tiegħek?
A: port ta 'Shanghai.
It-tags Popolari: ħaxix tal-plastik aħdar, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, prezz, spiża













